Торцева світлова вивіска

торцева вивіска Рівне

Торцева світлова вивіска – це не просто об’ємна конструкція з внутрішнім підсвічуванням. Це навігатор, інформатор та ефективний інструмент зовнішньої реклами. Світлодіодні лайтбокси широко використовуються у вуличному оформленні магазинів, спортивних комплексів, офісів, салонів краси та інших закладів. Вони виконують рекламну, навігаційну та інформаційну функції.

Компанія «Кобзар» пропонує бізнесменам міста Рівне та регіонів виготовлення односторонніх, двосторонніх, фігурних вивісок у Рівному. Ціна торцевої світлової вивіски у Рівному залежить від розміру, матеріалу, варіанту підсвічування та терміновості роботи.

Виробництво лайтбоксів
Виготовлення торцевих лайтбоксів – процес, у якому використовується найсучасніше високоточне обладнання.

Процедура складається з кількох етапів:

 • – створення проекту та макета;
  – підрахунку ціни;
  – обговоренні деталей із замовником та погодження графіка роботи;
  – створення технічної документації;
  – виробництва лицьових, бічних та задніх поверхонь, складання конструкції;
  – доставки вивіски та монтажу на об’єкті.

 • Виробництво торцевих вивісок кронштейнів дещо відрізняється від виготовлення стандартних модифікацій. На конструкції такого роду виявляється підвищене вітрове навантаження. Тому для збирання рекламних носіїв використовуються посилені металоконструкції, ПВХ, акрил, оргскло тощо.

Підсвічування у світлових вивісках розташоване зсередини або зовні. Як освітлювальні прилади застосовуються світлодіоди.
Світлодіодні елементи забезпечують яскравість свічення, тривалий термін експлуатації, економію електроенергії. Такі прилади стійкі до перепадів температурного режиму та агресивних середовищ. Лицьова частина консолі часто збирається з акрилу, стільникового полікарбонату, backlite. Готове рішення є ефективною цілодобовою рекламою.

Торцевий світловий лайтбокс та його переваги
Світлодіодні лайтбокси на торець будівлі – ефективні рекламні носії.

Пропозиції цієї лінійки:

 • – незамінні у місцях з поганим фронтальним оглядом;
  – демонструють характеристики цілодобового рекламування;
  – стійкі до ультрафіолету, агресивних середовищ, перепадів температури;
  – прості в установці та обслуговуванні.
 • «Кобзар» пропонує клієнтам торцеву світлову вивіску, створену із сертифікованих матеріалів професіоналами. Ми забезпечимо ексклюзивність та високу якість рекламного носія.

Замовити торцевий світловий короб!
Телефонуйте! +38 (097) 736-00-42

НАШІ ТОРЦЕВІ СВІТЛОВІ ВИВІСКИ В РІВНОМУ

Догори