Світлові букви

ПРИКЛАДИ НАШИХ СВІТЛОВИХ ОБ’ЄМНИХ БУКВ

Світлові букви: виготовлення та монтаж в Рівному та в регіоні 

Краща зовнішня реклама   – це вивіска в вигляді літер. Але якщо Вам необхідно, щоб у темряві не тільки побачили Вашу вивіску, а й розібрали, яку компанію вона рекламує, тоді Вам більше підійде виготовлення зовнішньої реклами у вигляді світних букв. Замовити вивіску у вигляді світлових букв – це значить забезпечити до свого офісу, магазину або клубу додатковий потік відвідувачів.

Виготовлення об’ємних літер та виготовлення лайтбоксів (Рівне) мають своєрідну  технологію, ці вивіски відрізняються тільки формою та виготовленням. Але, через складність виготовлення, літери мають іншу ціну , ніж звичайний або фігурний  лайтбокс. Купити (замовити) рекламні літерии у нас можна будь-якого габариту з різними розхідними матеріалами (все залежить від габариту монтажної площі та розміру літер ), використання літер як : на фасаді, так і в середині приміщень слугує для запам!ятовування клієнта вашого бренду  , така реклама має максимальну територіальну ефективність. Вивіска зовнішня у вигляді об’ємних літер має 3 вигляди : 1)світлові літери,не світлові лвтери та з контур ажурною підсвіткою.

При виготовленні великогабаритних  літер застосовується нержавіюча листова сталь зі шліфованою поверхнею або з використанням композиту та алюмінєєвих профілів . Букви можуть покриватися порошковими барвниками, золотим і срібним напиленням,або з використанням кольорових матеріалів,при використанні вище сказаних факторів ,термін експлуатації збільшується .

Світлові букви
Догори